מתנות יודאיקה

מוצרי יודאיקה

מתנה יפה לכל אירוע: תשמישי קדושה, יודאיקה, חמסות, מזוזות מעוצבות והכל בעבודת יד ובציפוי אמייל עמיד. מתאים גם כשרוציםמשלוח מתנות לחו”ל , כגון לאירופה ולארה”ב. יודאיקה כמתנה לחתן כלה זה תמיד רעיון טוב, כי בכל בית צריך את התוספת היהודית.
ארט יודאיקה, מתנה יפה ומיוחדת לחנוכת בית או למשרד, יודאיקה זו מתנה יפה לחג או כמתנת לידה לחדר התינוק או לחדרי הילדים. מתנה מקורית למשלוח לחו”ל, מזכרות יפות מישראל המזכירות למקבל את הארץ ובעלות צביון יהודי. מתנה עם תוספת של איחולים למזל, אושר, בריאות והצלחה.
מגוון חמסות מעוצבות ומזוזות מעוצבות בעבודת יד, תוצרת ישראל, מצופה אמייל עמיד ובתוספת חרוזי זהב וכסף למראה יוקרתי. עיצוב של iris design
אורך המזוזה: 13.5 ס”מ   אורך החמסה: 13.5 ס”מ, רוחב 11 ס”מ, משקל 168 גרם
ניתן לשלב יחדיו חמסה ומזוזה בעיצוב תואם למתן מתנה מושלמת לרגל כל אירוע משמח ולמזל. מתנה שימושית ומקורית המשמשת גם כקישוט וגם כתשמישי קדושה עם ברכה ואיחולים לעתיד.
מתנה המחזקת את הזיקה לדת היהודי, חמסות ומזוזות  בתוספת עיטורי מגן דוד או בעיצוב אבנים למזל ובמגוון צבעים, עיצובים ודוגמאות ושפע של ברכות למזל, בריאות, הצלחה, שגשוג ואושר. החמסות והמזוזות מעוטרות באבנים בזהב או בכסף ובעיטורים יוקרתיים ומיוחדים. כמו כן ניתן לבחור מזוזות וחמסות מעוצבות עם כיתוב באנגלית למשלוח מתנות לחו”ל לדוברי האנגלית. מתנה שתגרום לחברים או למשפחה באירופה להיזכר בכם פה בארץ ולהרגיש חלק מהעם הזה, גם אם הם אינם חיים בישראל. מתנה למשלוח לחו”ל בזמן החגים, כאשר לא מתראים פנים מול פנים, או לאות תודה על שאירחו אתכם בביתם כאשר שהיתם בחו”ל. 
מתנה יפה ומקורית לראש השנה, חמסות, רימון במגוון סגנונות וצבעים. מתנה מיוחדת לחג, לפתוח את השנה עם מזל, שגשוג, בריאות והצלחה לכל השנה ולכל השנים שיבואו. החמסה מייצגת את כל הברכות שאתם רוצים לאחל למשפחתכם או לחברכם, לשותפכם לעבודה ולעמיתים עימם אתם עושים עסקים- להמשך שיתוף פעולה פורה ולמזל. 

מתנה יפה גם עבור מתנה ליולדת בת או בן- ניתן לתלות את החמסה או המזוזה בחדר התינוק או בחדר הילדים, להגן עליו מכל רע ולאחל לו חיים מלאים אושר, מזל והצלחה מרגע לידתו. ניתן לבחור חמסה לבת או לבן בתוספת של מזוזה תואמת לתלייה בכניסה לחדר. מתנה מקורית ומיוחדת שמראה שאכפת לכם. כמו כן ניתן לבחור עיצובים שונות לחדר הילדים- דוגמת ילד משחק בכדורגל לילד או ילדה בורוד לבת.