מתנות לכלה

גופיית סבא עם הדפסה מדליקה, חלוק רחצה עם הדפס, אלבום תמונות – הכל רעיונות למסיבת רווקות

אז היום, זה ממש לא מה שהיה בתחום זה של מתנות לכלה לפני 10 שנים. הטרנד החזק של כל ההילולה הגדולה סביב הכלה, סביב מסיבת רווקות מושקעת, הכל חדש יחסית פה אצלנו בישראל. גם בתחום המתנות המעוצבות של מתנות למסיבת רווקות, אנחנו הולכים יפה אחרי אחותנו הגדולה ארצות הברית. לפני 10 שנים מי שהתחתנה היתה עסוקה בלמצוא מתנות לבן זוג, שמלה יפה, טבעת לה ולבעל המיועד, בגדים חגיגיים לכל המשפחה ולשלוח כרטיסי ברכה מעוצבים. באמת, שבזה הסתכם על האירוע. אתם מוזמנים לשוטט באתרנו למצוא מתנות לכלה ומתנות לחינה  03-6475142

היום מסיבת רווקות ומסיבה לכלה המיועדת זה חלק גדול מהאירוע של החתונה עצמו. היום גם יש את כל ההפקה עצמה של מסיבת החתונה, עיצוב אולם, עיצוב תפאורה, הזמנת זמר אורח או להקה. הפקת מסיבת הרווקות מוטלת בדרך כלל על החברה הטובה או על אחות קרובה לכלה, וצריך להיות יצרתיים כל הזמן. ישנם כל מיני רעיונות מקוריים של מתנות לכלה , ואנו הכנו מארז מתנות לכלה מקסים בסגנון וינטאז’ כמתבקש בהתאם לאירוע הרומנטי. המארז מתנה לכלה או מתנה למסיבת רווקות כולל פריטים מסוגננים והוא חובה לכל כלה שבדרך. יש לנו בירית מדהימה עם סיכה מעוצבת, ממש יפה וחגיגי לכבוד החתן הטרי. הוספנו בקבוק בושם עם כרית התזה לבישום, מאוד איכותי ויפה, כל כלה תאהב להשתמש בזה או אם זה רק ישמש אחר כך כעיצוב יפה לאמבטיה או לשידה בחדר. פריט חובה נוסף במתנה לכלה היא ברכת הכלה, שהוספנו למתנה, וזו ברכה שהכלה נושאת ביום החתונה.
אפשר להתארגן מספר חברות קרובות ולקנות יחד מתנה לכלה כי זו בהחלט הוצאה בנוסף לכל המתנות למסיבת רווקות שצריך לארגן ולהכין. המארז מתנה לכלה הוא קופסא לבנה מושקעת, קשור בסרט, בסגנון מאוד נקי ומהודר. השקענו במתנה לכלה מחשבה ועיצוב, שבאמת יהיה כיף לכלה שבדרך ביום המיוחד הזה.

אחרי הכל אנחנו רוצות לשמח חברה טובה שהופכת לכלה ואירוע שמח גדול ומרגש. מתנות למסיבת רווקות או מתנות לכלה הן כיף לקנות וכיף להעניק מתנה מקורית ומיוחדת שתהיה מזכרת להרבה הרבה שנים.